Nurse Harveys Gaz Giderici Damla 20 ml

Nurse Harveys Gaz Giderici Damla 20 ml
Stoğa gelince

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SAMBUCOL PLUS EFF 15 TAB
248,30 TL
STREPSİLS HONEY LEM
115,32 TL

Nurse Harveys Gaz Giderici Damla 20 ml İçeriği

 
Aktif Bileşen Tek doz: 20 damla *BRD
Zeytin yağlı simetikon 40 mg  
A Vitamini    
Aktif Bileşen Tek doz: 20 damla *BRD
E Vitamini    
Koenzim Q10    

*BRD: Beslenme Referans Değeri

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla 20 ml Nedir?

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla 20 ml'lik paketiyle bebeklerde gaz sancısını azaltmaya destek olan bir ürün olarak satışa sunuluyor. Özellikle doğumu takip eden ilk üç ay içinde yoğun olarak yaşanabilen gaz sancılarını, bebeklerin sindirim sisteminde meydana gelen hava kabarcıkları tetikler. Beslenirken, ağlarken ya da herhangi bir zamanda yutulan hava, yenidoğan bebeklerin henüz tam olarak gelişmeyen sindirim sistemi mekanizmasını olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple hayatlarının ilk aylarında bebeklerin ağlama sebepleri arasında çektikleri gaz sancıları da yer alır. Ağlama ve beslenmeye ek olarak bebeklerin midelerine giren sıvı gıdaların da gaz oluşumunda katkısı olabilir. İster anne sütü ister formül mama olsun bebeklerin tükettikleri bu besinler havayla birlikte mideye giriyor. Dolayısıyla henüz gelişmekte olan sindirim sisteminde kabarcık meydana getirerek gaz oluşumuna neden olabiliyor. Bu dönemde çok fazla hareket de edemeyen bebekler, bu gazı dışarı atmakta zorlanabiliyor. Annelerin bu sancıyı durdurmak ya da azaltmak için başvurdukları çeşitli yöntemlere bazı ürünler de eklenerek problem çözülebilir. Bu ürünler arasında yer alan Nurse Harvey's Gaz Giderici Damla, yenidoğandan itibaren hekim kontrolünde rahatlıkla kullanılabilir. Siz de bebeğinizin gaz sancıları için Nurse Harvey's Gaz Giderici Damla'yı buradan birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Ürünün İçeriğinde Ne Var?

Nurse Harvey's gaz giderici damla içeriğinde zeytinyağlı simetikon, A ve E vitaminlerve Koenzim Q10 aktif bileşenleri yer alıyor. Zeytinyağının yüzyıllardır sindirim sistemine olumlu katkılar sağladığı bilgisinden yola çıkan marka, bu yararlı maddeyi ürünün formülüne ekleyerek gaz sancısını hafifletmeyi amaçlıyor. Ayrıca ürün Milano Üniversitesi tarafından geliştirilen patentiyle anne babalar tarafından tercih ediliyor. Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla'da glüten, koruyucu katkı maddeleri, aromalar, tatlandırıcılar ve şeker yok. Bu sayede glüten alerjisi olan bebeklerde de hekim gözetiminde olmak kaydıyla rahatlıkla kullanılabilir.

Nurse Harvey's gaz giderici damla, bebeklere özel olarak üretilen formülüyle gaz sancılarını hafifletmeye destek olan ürünler arasında yer alıyor. Bu alanda bilinen en eski markalardan biri olan Nurse Harvey's, kolik ve gaz sancısı giderici bu damla ürünüyle anne babalardan tam puan almayı başarmış. Nurse Harvey's gaz damlası kullananların ürünle ilgili yorumlarını da sayfamız üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Özellikle ilk üç ayda bebeklerde oluşabilen ve bebeklerin kendi başlarına gideremedikleri bu sancılar, Nurse Harvey's gaz giderici damlanın yardımı ve annenin bebeğine yapacağı birkaç basit hareketle azaltılabilir.

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla 20 ml Nasıl Kullanılır?

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla 20 ml nasıl kullanılır, sorusunun cevabı bebeklerin yaş aralıklarına göre değişiklik gösterebilir. Hekiminiz aksini belirtmediği sürece bu damlayı yemeklerden sonra oral yolla bebeğinize verebilirsiniz. 1 yaşa kadar günde 1 ya da 2 defa 20 damla, 1-3 yaş aralığındaki bebeklerde 1 veya 3 defa 20 damla, 3 yaş ve üzeri bebeklerde ise 2 veya 4 defa 20-40 damla şeklinde tüketilebilir. Tek bir dozdaki 20 Nurse Harvey's gaz giderici damlada 40 mg simetikon bulunur.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nurse Harvey's gaz giderici damla bebekler için üretilmiş bir ürün. Bu ürünü kullanmadan önce şişeyi çalkalamanız gerekiyor. Ayrıca bu damlayı 25°C altındaki oda sıcaklığında ve çocukların erişemeyeceği kapalı dolaplarda saklamanızda fayda var.

Diğer Özellikler
Stok Kodu8699177823905
MarkaNurse Harvey's
Stok DurumuStokta yok.
8699177823905Kozmolife.com olarak; dünyanın önde gelen
kozmetik markalarını uygun fiyatlarla,
hızlı ve güvenilir bir şekilde üyelerimize
sunmak amacıyla yola çıktık. Kozmolife.com
olarak. Tanınan ve sevilen dünya markalarından,
organik ve doğal ürünleri bulunan seveceğinizi
düşündüğümüz markaları da koleksiyonumuza
ekliyor günden güne size en iyi hizmeti verebilmek
için büyümeye devam ediyoruz.
 

KATEGORİLER

  • Ağız-Diş Bakımı
  • Anne Bebek Ürünleri
  • Cilt Bakımı
  • Güneş Ürünleri 
  • Saç Bakımı 
  • Vitamin - Sağlık
  • Göz Bakım
                                                                                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.