Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda 

Kozmolife.com olarak; dünyanın önde gelen kozmetik markalarını uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir şekilde üyelerimize sunmak amacıyla yola çıktık. Kozmolife.com olarak. Tanınan ve sevilen dünya markalarından, organik ve doğal ürünleri bulunan seveceğinizi düşündüğümüz markaları da koleksiyonumuza ekliyor günden güne size en iyi hizmeti verebilmek için büyümeye devam ediyoruz.Bu kadar kısa zamanda ürün yelpazemizi genişletmemiz ve yakaladığımız bu güzel ivmenin en önemli faktörü elbette üyelerimizin bize olan güveni.

Güvenilir Alışveriş

Güvenlik, internet üzerinden alışveriş yapan veya yapmak isteyen birçok insanın en büyük kaygısı. Biz de güvenlik konusuyla titizlikle ilgileniyoruz. Üyelerimiz, alışverişlerini sitemiz üzerinden yapıyor ancak ödeme kısmı bankaların da taahhüt ettiği güvenlik sınırları içerisinde gerçekleşiyor. Yani kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde bize ulaşmıyor. Tüm bunlara rağmen tereddüt duyan üyelerimiz için havale veya kapıda ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Çünkü biz, üyelerimizin rahat etmesini ve mutlu olmasını istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı da bu istikamette gerçekleştiriyoruz.

Ekonomik Fiyat

Yola çıktığımız ilk günden itibaren en büyük amacımız üyelerimizi mutlu etmek. Tüm satış stratejimizi ve yol haritamızı bu amaç doğrultusunda planladık. Bu amaçla tüm dünyada kalitesini kanıtlamış markaları titizlikle seçiyoruz ve sadece kuaförlerde satılan bu ürünleri, zahmetsizce ve ekonomik bir şekilde üyelerimizle buluşturuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

E-ticaretin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birçok sektörde ürün çeşitliliği ve ürünlere ulaşılabilirlik arttı. Ancak kozmetik ve bakım özellikle de saç bakımı üzerine büyük bir eksiklik ve istek vardı. Biz, attığımız doğru adımlar ve üyelerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde bu açığı doldurduğumuza inanıyoruz. Çünkü sadece satış yapmak amacı gütmüyoruz! Üyelerimiz ve sosyal medyadaki takipçilerimiz sitemizin bir parçası. O yüzden onların istek ve önerileri bizim için çok önemli. Sosyal medya hesaplarımız ve blogumuzun da yardımıyla üyelerimizle sürekli iletişim halindeyiz.

Kozmolife Orijinal Ürün Garantisi

Kozmolife adresinin kozmetik sektöründeki en büyük iddiasından biri tüm ürünlerin orijinal olduğu üzerinedir. Sitemizde ve mağazamızda satılan tüm ürünler yetkili satıcılar veya distribütörler aracılığıyla temin edilmektedir. Satılan tüm ürünler tüketici yasalarına uygun şekilde temin ve sevk edilmektedir.
Kozmolife.com olarak; dünyanın önde gelen
kozmetik markalarını uygun fiyatlarla,
hızlı ve güvenilir bir şekilde üyelerimize
sunmak amacıyla yola çıktık. Kozmolife.com
olarak. Tanınan ve sevilen dünya markalarından,
organik ve doğal ürünleri bulunan seveceğinizi
düşündüğümüz markaları da koleksiyonumuza
ekliyor günden güne size en iyi hizmeti verebilmek
için büyümeye devam ediyoruz.
 

KATEGORİLER

  • Ağız-Diş Bakımı
  • Anne Bebek Ürünleri
  • Cilt Bakımı
  • Güneş Ürünleri 
  • Saç Bakımı 
  • Vitamin - Sağlık
  • Göz Bakım
                                                                                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.