Dentıste Plus Whıte Toothpaste

Stoğa gelince

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream 50ml
149,55 TL
NB.BIOTIN 5000 MCG 72 SOFTJEL
226,15 TL
MUSTELA GENTLE BABY SHAMPOO 500ML
242,87 TL
Dentiste Plus White Uyku Öncesi Diş Macunu 

     - Dişler insanların dışa açılan penceresi gibidir. Düşünüldüğünde yeni bir insan ile tanışıldığında ilk olarak dikkat edilen nokta ister istemez dişler ve nefesidir. Sonuçta bir diyalog yaşanılacağı düşünüldüğünde bu gayet normal bir durumdur. Bununla birlikte kötü görünümlü, sararmış, çürükler ile dolu bir diş yapısına sahip birisi ile sohbet etmek hiç arzulanan bir durum değildir. Bir de buna kötü ağız kokusu eklendiğinde bulunulan ortamdan bir an önce uzaklaşmak herkes tarafından ilk akla gelen çözüm olacaktır.
     - Bütün bu söz konusu diş ve ağız sorunları gerekli bir bakım yapılmadığı takdirde her insanın başına gelebilmektedir. Sonuçta ağız yapısı en çok kullanılan organlardan biri olmakla beraber devamlı dış ortam ile ilişki içerisindedir. Özellikle bakımı yapılmadan uykuya geçilmesi ile gece boyunca ağız içerisinde zararlı ortam hazırlanmaktadır. Bütün gece diş ve diş etlerinde çürümeye neden olabilecek gelişimleri göstererek bununla da yetinmeyip sabahleyin insanların ağzında kötü ve rahatsız edici bir kokuya da kaynaklık edecektir.
    - İşte söz konusu sorunları yok etmek amacı ile Dentiste Plus White uyku öncesi diş macunu geliştirilmiştir. Dentiste Plus White uyku öncesi diş macunu sayesinde gece yatmadan yapılan temizlik sonucu ağız içerisinde çürüklere ve kötü kokuya neden olacak ortam yok edilmiş olacaktır. Özellikle gün boyu tüketilen besinlerden arta kalan ve dişlerin arasında biriken artıkları temizlemede etkili olan Dentiste Plus White uyku öncesi diş macunu ile uzun süreli ve kalıcı bir koruma sağlanmış olmaktadır.
    - Dentiste Plus White uyku öncesi diş macunu kullanımı ise standart macun ile aynı adımları içermektedir. Diş yapısına uygun bir diş fırçası eşliğinde kuru olarak dişe uygulanması tavsiye edilen Dentiste Plus White uyku öncesi diş macunu her gece düzenli olarak uygulandığı takdirde çok kısa zaman içerisinde etkisini hissettirecektir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9300807032992
Marka-
Stok DurumuStokta yok.
9300807032992Kozmolife.com olarak; dünyanın önde gelen
kozmetik markalarını uygun fiyatlarla,
hızlı ve güvenilir bir şekilde üyelerimize
sunmak amacıyla yola çıktık. Kozmolife.com
olarak. Tanınan ve sevilen dünya markalarından,
organik ve doğal ürünleri bulunan seveceğinizi
düşündüğümüz markaları da koleksiyonumuza
ekliyor günden güne size en iyi hizmeti verebilmek
için büyümeye devam ediyoruz.
 

KATEGORİLER

  • Ağız-Diş Bakımı
  • Anne Bebek Ürünleri
  • Cilt Bakımı
  • Güneş Ürünleri 
  • Saç Bakımı 
  • Vitamin - Sağlık
  • Göz Bakım
                                                                                                                                                                                                                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.